09.októbra 2016, Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, 071 01 Michalovce

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko
1 . Brecko Samuel muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
2 . Čarný Marián muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
3 . Červeňák Michal muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
4 . Hirjak Vladimir muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
5 . Horvát Peter muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
6 . Jakub Danko muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
7 . Macko Martin muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
8 . Onuška Lukáš muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
9 . Orenčák Dominik muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
10 . Parilak Gerard muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
11 . Sýkora Radoslav muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
12 . Sýkora Miroslav muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
13 . Volovár Michal muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
14 . Kałuża Arkadiusz muž A – muži absolutné poradie Bieruń, POLSKA
15 . Mechír Vladislav muž A – muži absolutné poradie Budkovce
16 . Mruz Michal muž A – muži absolutné poradie Budkovce
17 . Miľovčík Ľubomír muž A – muži absolutné poradie FannSport Michalovce
18 . Bak Roman muž A – muži absolutné poradie Generali run team
19 . Kvak Stefan muž A – muži absolutné poradie Gladiator Michalovce
20 . Klein Michal muž A – muži absolutné poradie GĽŠ Michalovce
21 . Bubenko Martin muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
22 . Čech Radim muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
23 . Doležal Matúš muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
24 . Macko Jakub muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
25 . Pakán Matej muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
26 . Roman Lukáš muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
27 . Smetana Ján muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
28 . Dudas Michal muž A – muži absolutné poradie Hencovce
29 . Chmelo Pavol muž A – muži absolutné poradie Hronské Kľačany
30 . Petrik Richard muž A – muži absolutné poradie Košice
31 . Matina Stanislav muž A – muži absolutné poradie LABO-sk
32 . Sikorai Vladimír muž A – muži absolutné poradie Lastomír
33 . Majcher Michal muž A – muži absolutné poradie MAJCHER-PRODUCTION s.r.o.
34 . Magyar Gabriel muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
35 . Mitník Ján muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
36 . Mitnik Gabriel muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
37 . Rohaľ Ján muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
38 . Tirpák Matúš muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
39 . Fencik Dušan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
40 . Gajdoš Štefan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
41 . Gombita Michal muž A – muži absolutné poradie Michalovce
42 . Grošaft Oto muž A – muži absolutné poradie Michalovce
43 . Hlavatý Štefan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
44 . Kočiš Pavol muž A – muži absolutné poradie Michalovce
45 . Kopko Štefan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
46 . Kuľha Ján muž A – muži absolutné poradie Michalovce
47 . Mácha Sebastián muž A – muži absolutné poradie Michalovce
48 . Mesaroš Samuel muž A – muži absolutné poradie Michalovce
49 . Onder Zdenko muž A – muži absolutné poradie Michalovce
50 . Ondrejčík Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
51 . Poľák Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
52 . Potocký Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
53 . Réves Ján muž A – muži absolutné poradie Michalovce
54 . Rosinský Denis muž A – muži absolutné poradie Michalovce
55 . Stankovský Maroš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
56 . Stankovský Daniel muž A – muži absolutné poradie Michalovce
57 . Čeklovský Vladimír muž A – muži absolutné poradie Moravany
58 . Kužma Michal muž A – muži absolutné poradie Moravany časť Lučkovce
59 . Gajdoš Dávid muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
60 . Gajdoš Martin muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
61 . Kanoc Ondrej muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
62 . Kozák Jakub muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
63 . Leško Richard muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
64 . Makšim Samuel muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
65 . Opalka Róbert muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
66 . Spodniak Šimon muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
67 . Stanko Adam muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
68 . Tomči Andrej muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
69 . Vinc Jakub muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
70 . Vinc Marcel muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
71 . Vinc Matej muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
72 . Brandabura Igor muž A – muži absolutné poradie OZ Návraty Michalovce
73 . Šándor Maroš muž A – muži absolutné poradie Parchovany
74 . Pribula Igor muž A – muži absolutné poradie Prima SH Vranov
75 . Kušnír Juraj muž A – muži absolutné poradie Speleoklub Michalovce
76 . Vagaský Peter muž A – muži absolutné poradie Speleoklub Michalovce
77 . Džubara Filip muž A – muži absolutné poradie TJ Obal Servis Košice
78 . Dobranský Matúš muž A – muži absolutné poradie Trebišov
79 . Kačurak Patrik muž A – muži absolutné poradie Trebisov
80 . Krescanko Michal muž A – muži absolutné poradie Tulčík
81 . Bacskai Zsolt muž A – muži absolutné poradie Veľké Kapušany
82 . Kozák Vladimír muž A – muži absolutné poradie VHK Michalovce
83 . Butala Ján muž A – muži absolutné poradie Vinné
84 . Soloninka Michal muž A – muži absolutné poradie Vinné
85 . Bezek Anton muž A – muži absolutné poradie Zemplínska Široká
86 . Balog Timur muž A – muži absolutné poradie ZŠ J.Švermu
87 . Mattina Michael muž A – muži absolutné poradie ZŠ J.Švermu
88 . Werfer Nicolas muž A – muži absolutné poradie ZŠ J.Švermu
89 . Švigárová Ivana žena B – ženy absolutné poradie 1 Atletický klub Humenné
90 . Farkašová Alena žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
91 . Haburová Michaela žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
92 . Hossuová Klaudia žena B – ženy absolutné poradie Horovce
93 . Cabadová Dominika žena B – ženy absolutné poradie Hraň
94 . Mala Jana žena B – ženy absolutné poradie Komenium michalovce
95 . Mala Ivana žena B – ženy absolutné poradie Komenium michalovce
96 . Petrikova Emmka žena B – ženy absolutné poradie Košice
97 . Petrikova Zdenka žena B – ženy absolutné poradie Košice
98 . Sabová Katarína žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
99 . Sikorai Katarína žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
100 . Hudáková Iveta žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
101 . Katanová Karina žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
102 . Pavlovčáková Michaela žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
103 . Denciová Eva žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
104 . Godocikova Alica žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
105 . Hirjaková Zuzana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
106 . Maxová Mária žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
107 . Ondo-Eštoková Simona žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
108 . Potocká Jana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
109 . Potocká Tamara žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
110 . Šafinová Zuzana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
111 . Stankovská Ivana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
112 . Šutoova Stanislava žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
113 . Čeklovská Jana žena B – ženy absolutné poradie Moravany
114 . Hamadejová Katarína žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
115 . Kalaninová Nina žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
116 . Kanocová Emma žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
117 . Makšimová Petronela žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
118 . Mertensová Júlia žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
119 . Vincova Marcela žena B – ženy absolutné poradie ORCA Michalovce
120 . Kicošová Miriama žena B – ženy absolutné poradie Pozdišovce
121 . Kicošová Andrea žena B – ženy absolutné poradie Pozdišovce
122 . Hudáková Ivona žena B – ženy absolutné poradie Strážske
123 . Čačková Diana žena B – ženy absolutné poradie Tušická Nová Ves
124 . Bacskai Erika žena B – ženy absolutné poradie Veľké Kapušany
125 . Bacskaiová Timea žena B – ženy absolutné poradie Veľké Kapušany
126 . Balogová Štefánia žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
127 . Balogová Tamara žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
128 . Fajnerová Nina žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
129 . Rokytová Zuzana žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
130 . Ronďošová Viktória žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
131 . Smaržíková Timea žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu
132 . Valiska Timea žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu

Online registrácia na: http://jesennybeh.preteky.com/registracia.html

Posted by Martin Macko on 20. september 2016
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny